logo
kitkat product
Класична подорож

Класичний формат KitKat® допоможе перетворити звичайну перерву на незабутню пригоду. Хрумти обережно! Може призвести до неочікуваних рішень та неймовірних наслідків!

kitkat product
Довгий маршрут

Любиш довгі маршрути? Візьми з собою шоколадний та хрусткий KitKat® 1+1. Ним зручно ділитися, тож у будь-якій частині світу можеш завести нові знайомства.

kitkat product
Груповий тур

Перерва з друзями — це завжди незабутня пригода. Для групових турів ідеально підійде 4 пальчики KitKat®, яким зручно ділитися. Перекусити чи пригостити — обирати тобі!

kitkat product
Романтична мандрівка

Додай ванільки своїй романтичній перерві. KitKat® у білому шоколаді з ароматом ніжної ванілі надихає на незабутні пригоди. Уяви, ви тільки вдвох. Навколо красивий вид. Ти стаєш на одне коліно та дістаєш лімітований KitKat®. Ніхто не встоїть!

kitkat product
Лісова пригода

Збираєшся у подорож незвіданими маршрутами лісових хащ? Запасись горіховим KitKat®. Лісові звірята зацінять горіховий смак, тож можна зробити класне селфі з ними, заманивши батончиком випадкову білочку.

boss

МАНДРІВНИКИ ТИЖНЯ

Щотижня 25 щасливчиків отримують свій призовий набір. Шукай своє ім’я у списку, можливо, ти серед них. У такому разі чекаємо від тебе листа на адресу promo@havaswwdigital.com.ua

1 тиждень

2 тиждень

3 тиждень

4 тиждень

5 тиждень

6 тиждень

7 тиждень

8 тиждень